Jesteśmy kancelarią przyjazną mediacji!

Mediacje prowadzimy we wszystkich sprawach, o ile możliwe jest zawarcie ugody. Oto kilka przykładów:

SPRAWY CYWILNE

Np. sprawy o zapłatę, dział spadku, zachowek, zniesienie współwłasności, podział majątku, roszczenia odszkodowawcze.

SPRAWY RODZINNE

Np. ustalenie władzy rodzicielskiej, kontaktów z dzieckiem, miejsca zamieszkania dziecka, podział majątku, alimenty na dziecko i małżonka.

SPRAWY GOSPODARCZE

Np. o zapłatę, wykonanie umów, niezgodność towaru z umową, roszczenia wspólników i akcjonariuszy.

SPRAWY KARNE

Mediacja może dotyczyć wszystkich przestępstw. Nasi mediatorzy pełnią dyżury w siedzibie Sądu Okręgowego w Warszawie.

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze naszych klientów, proponujemy Państwu innowacyjną metodę prowadzenia mediacji z wykorzystaniem platformy elearningowej. Są to tzw. mediacje online, które nie wymagają osobistego stawienia się w kancelarii. 

Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób mieszkających za granicą.

PLATFORMA ONLINE

ZA KAŻDYM RAZEM, GDY POMAGAMY STRONOM POLUBOWNIE ROZWIĄZAĆ SPÓR, WIEMY, ŻE ZROBILIŚMY COŚ DOBREGO!

Mediacje

Reprezentując naszych klientów z najwyższą starannością dbamy o najlepsze rozwiązania dostępne na mocy prawa. Niestety, spory sądowe mogą być kosztowne, powodować niezliczone stresy i ciągnąć się latami. Dlatego zachęcamy naszych klientów do polubownego rozwiązywania problemów.  

Jako doświadczeni praktycy jesteśmy przekonani co do skuteczności mediacji. Jest ona zdecydowanie szybsza i kilkakrotnie tańsza od postępowania sądowego.

Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość procesu rozwiązywania sporów, dajemy Państwu do dyspozycji kilkuosobowy zespół składający się z mediatorów sądowych wpisanych na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie oraz z profesjonalnych negocjatorów biznesowych.

-

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz swoją sprawę korzystając z poniższego formularza albo do nas zadzwoń!

 Więcej na temat mediacji możesz przeczytać na naszym blogu:

Przyznano nam tytuł “Kancelaria przyjazna mediacji”!  To jest strzał w dziesiątkę. Mediacja ma przyszłość i jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów rozwiązywania sporów.  Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i …
W mediacji jest jak w szachach! Trzeba przewidzieć ruch przeciwnika! Niedoświadczony szachista koncentruje się tylko na sobie i na tym, co chce osiągnąć. Natomiast mistrzostwo wymaga, żeby „wejść” w …